O mnie

W kilku słowach...
Tonąca w książkach pasjonatka historii bez reszty zakochana w smętnych filmach, dobrej muzyce (JAZZ) i czarnej, mocnej herbacie. Wrażliwiec, wariatka, optymistka z pomysłem na siebie i świat. To ja. Kania Frania we własnej osobie.
Dlaczego Kania Frania?
Ponieważ to nic nie oznacza, a ja jestem głęboko przekonana, że w każdym bezsensie jest sens. Długo szukałam nazwy, która miałaby w sobie trochę wariactwa i lekkości. Czegoś nietuzinkowego. Tak w sumie to chyba nie wiadomo czego. I proszę... Mam Kanię Franię!
Moje pasje?
Historia, śpiew, fotografia, podróże (małe i duże), sztuka, języki obce... Chyba nie ma takiej rzeczy na świecie, która by mnie choć trochę nie ciekawiła. Myślę, że z łatwością można by było zainteresować mnie hodowlą ptaszników czy składem paliwa samolotowego. Taka już jestem. ;)

Jakie gatunki książkowe lubię?
Niemal wszystkie. Od młodzieżówek po powieści historyczne i rozprawy filozoficzne. Najmniej czytam kryminałów i horrorów, ale nie z niechęci. Po prostu... jakoś nigdy nie mam takich książek ,,pod ręką". Uwielbiam powieści obyczajowe. Tak w sumie to gatunek chyba nie ma większego znaczenia. Jeżeli książka jest ,,dobra", to nieważne czy jest to powieść fantasy, romans czy sci-fi.

A teraz Wy może powiecie coś o sobie?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Za każdy, nawet najmniejszy, komentarz bardzo dziękuję. :)