Dzień dobry!

14:30


            Witam wszystkich i kłaniam się nisko.
            Ten blog odżywa w warunkach nietypowych, czasach zarazy, która szybko i niespodziewanie wytrąciła wszystkich z rytmu codziennego, zwyczajnego życia. Jednych przeniosła w tajemniczo brzmiący tryb pracy zdalnej, drugich – wysłała na przymusowy urlop, jeszcze innym pozwoliła na kontynuację pracy zawodowej, wykonywanej odtąd w akompaniamencie strachu i niepewności.
            Dni się wydłużyły (wieczory zresztą też – idzie wiosna), godziny zyskały pojemność, dotychczasowe plany i gorączkowo układane harmonogramy szlag jasny trafił. Można siedzieć i płakać, można pomstować i mięsem rzucać, ale po co, skoro można zaszyć się z ciepłą herbatą i wykorzystać ten czas. Na co? Na odrabianie zaległości, czytanie, oglądanie, słuchanie.
            Ten blog będzie o tym, co inspiruje i inspirować nie przestanie nawet w czasach złowrogiej epidemii. O książkach, filmach, spektaklach, sztuce i jej ludziach. Znajdziecie tu elementy odległe i połączenia nieoczywiste, od Masłowskiej po romantyczne ramoty. Czyli wszystko to, co w duszy mi gra, z wyboru czy konieczności.

Do usłyszenia!

 

You Might Also Like

0 komentarze

Za każdy, nawet najmniejszy, komentarz bardzo dziękuję. :)